www.dmzwarez.info_Natures_ 0008.jpg

Umíme vám poradit

Při výběru ojetého vozu rozhoduje spoustu různých preferencí. Značka, typ, barva nebo najeté kilometry a podobně. Jsme tu pro vás, když potřebujete poradit, které auto se pro dané využití hodí nejlépe. Vždy se snažíme zajistit ten nejspolehlivější vůz.

Auta z dovozu nás baví

Spokojenost klientů, kterým dovezeme auto u něhož je vše v pořádku, nám dělá radost. Koupě ojetého vozu je v ČR často dost stresující záležiost a bohužel jsme narazili na spoutu lidí, kteří byli podvedeni. Říkáme tomu dost, takové praktiky do nové doby nepatří.

www.dmzwarez.info_Natures_ 0009.jpg
www.dmzwarez.info_Natures_ 0003.jpg

Víme, co děláme

Ojetá auta řídí směr v naší rodině už 2. generaci. Dál jsme jich za tu dobu dovezli více než 2000. Získali jsme klíčové zkušenosti a vybudovali širokou síť dodavatelů a automechaniků, proto vždy dobře poznáme, zda je vše v pořádku. Náš zvykem je jednat na rovinu, jméno máte totiž jen jedno.

Můžete se na nás spolehnout

Dovážíme nebouraná auta s jasnou servisní historií a se zárukou od výrobce. Ověřujeme původ vozu i skutečný stav tachometru a ručíme za to, že auto není kradené ani zatížené věcným břemenem. Zajišťujeme STK a pomůžeme i s jeho přepsáním.

www.dmzwarez.info_Natures_ 0043.jpg

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM